TartalomGépészmérnök Hallgatók V. Országos Konferenciája 2011

Image

Idén ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Gépészmérnök Hallgatók Országos Konferenciája a Széchenyi István Egyetemen. A rendezvény először 2006-ban várta a leendő gépészmérnök hallgatókat. Legfőbb céljai, hogy az országban tanuló tehetséges, kreatív és  elhívatott gépészmérnök hallgatók számára biztosítsa a szakmai fejlődést, valamint segítse a felsőoktatási intézmények és a cégek közötti kapcsolat kiépítését. Ebben az évben 2011 április 3-6. között lesz a konferencia amely sok újdonsággal várja látogatóit. A konferencia helyszíne az újonnan átadott Inno-Share épület lesz, amely az ország 13 gépészmérnököt képző intézményéből érkező lelkes hallgatok számára sok új lehetőséget biztosít.

A JEL-KKK projekt kiállítóként mutatkozik be a hallgatóknak és szakmai kiadványokkal segíti a munkájukat.

Várunk minden kedves résztvevőt és érdeklődőt!

Járműipari, Elektronikai és Logisztikai Kooperációs Kutató Központ Eseménynaptára